Зарахування до початкової школи

1.Для зарахування дитини до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до закладу освіти заяву та інші документи, не пізніше 31 травня.

Заява подається до закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина. Крім того, один з батьків дитини за його вибором може подати заяви до інших закладів освіти для зарахування на вільні місця.

Присутність дитини під час подання заяви чи в процесі її зарахування не є обов’язковою, не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

Дитина зараховується до 1 класу за однією з двох процедур:

- якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 1 червня видається наказ про зарахування усіх дітей до 1 класу;

- якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей до 1 класу відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту», за такими правилами:

1) у першу чергу не пізніше 1 червня зараховуються діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти, є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі чи є дітьми працівників цього закладу освіти;

2) інші діти зараховуються до цього закладу освіти не пізніше 15 червня лише на вільні місця ( проведенням жеребкування).

2. Зарахування дітей до 2-4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

2) Копія свідоцтва про народження дитини, завірена печаткою;

3) Медична індивідуальна карта дитини (форма № 25 та форма 063 – о, обов'язково вказати профілактичні щеплення, результати огляду спеціалістами, висновок медико-педагогічної комісії);

4) документ, що підтверджує місце проживання.

Зарахування до гімназії

1.До 5 класу закладу освіти, може проводитися конкурс згідно Статуту ліцею (українська мова – диктант, математика – письмово, відповідно до завдань ДПА за 4-й клас). Кількість учнів класу вибираються за кращою сумою балів з обох предметів.

2. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальну кількість місць у п’ятому (п’ятих) класі (класах), не пізніше 10 червня видається наказ про зарахування усіх дітей до 5 класу

2) Особова справа (якщо учень/учениця переводиться з іншого закладу освіти);

4) Медичний огляд;

5) Документ, що підтверджує місце проживання.

Зарахування до ліцею

1.До 10 класу ліцею, у структурі якого є гімназія, переводяться всі учні 9 класу цього ж закладу освіти з достатнім та високим рівнем, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

2.Зарахування до 10 класу ліцею на вільні місця відбувається, як правило, шляхом конкурсу свідоцтв про базову загальну середню освіту, приймається учні з достатнім та високим рівнем.

2) Копія свідоцтва про народження дитини, завірена печаткою;

4) документ, що підтверджує місце проживання;

5) Оригінал свідоцтва про загальну середню освіту та додаток.