/Files/images/DSC_0239.JPG

Кафедру очолює Корпанюк Світлана Миколаївна. До складу кафедри входять: Марчук Юрій Дмитрович, Семашко Галина Миколаївна, Аксюк Наталія Михайлівна, Григорчук Василь Васильович.

Учителі кафедри художньо - естетичного циклу багато уваги приділяють розвитку художньо - творчих здібностей, здатності до сприйняття, розуміння й творення художніх образів, потреби в духовному самовираженні та формуванню предметних мистецьких компетентностей. Велика увага приділяється науково - дослідницькій роботі. Ліцеїсти є призезами і переможцями конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт Малої академії наук України та Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини. Творчі роботи учнів, постійно демонструються під час тематичних конкурсів і виставок.

Науково - методична проблема кафедри:

''Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність педагога до формування компетентної особистості''

Науково - методичні матеріали