/Files/images/DSC_0258.JPG

Кафедру очолює Ільницька Галина Михайлівна. До складу кафедри входять: Пасічняк Оксана Василівна, Павлюк Галина Дмитрівна, Молчанова Ілона Ярославівна, Луцик Ганна Андріївна, Парамбуль Людмила Миколаївна, Скульчук Тетяна Дмитрівна, Рабинюк Андріана Михайлівна, Стренчак Марта Кирилівна.

Відповідно до загальної мети освіти, місією початкової школи є різнобічний розвиток особистості дитини відповідно до її вікових та індивідуальних психо - фізіологічних особливостей, формуманню в неї загальнокультурних і морально - етичних цінностей, ключових і предметних компетентностей, необхідних життєвих і соціальних навичок, що забезпечують її готовність до продовження навчання в основній школі, життя у демократичному суспільстві.

Найціннішим результатом початкової освіти в особистісному вимірі є здорова дитина, мотивована на успішне навчання, дослідницьке ставлення до життя. Це учень / учениця, які вміють вчитися з різних джерел і критично оцінювати інформацію, відповідально ставитися до себе та інших людей, усвідомлювати себе громадянином / громадянкою України.

Науково-методична проблема кафедри:

''Вдосконалення професійної компетентності вчителя шляхом використання іноваційних технологій"

Науково - методичні матеріали