Історія нашої школи

У 1957 році створено Косівську школу-інтернат, у 1993 році реорганізовано Косівську школу-інтернат у Косівську школу-інтернат-гімназію, в 2011 році в Косівський навчально-виховний комплекс '' Загальноосвітня школа I ступеня-гімназія-інтернат'', а в 2018 році - в Косівський ліцей імені Ігоря Пелипейка.

/Files/images/обрізана2 емблема ліцею Андрійканич.jpg Педагогічний колектив налічує 42 педагоги, із них: заслужений учитель України - 1, педагогічне звання "учитель методист" - 11, педагогічне звання "вихователь методист" - 3, педагогічне звання "старший вихователь" - 3, педагогічне звання "старший учитель" - 14, значок "Відмінник освіти України" - 11, нагрудний знак "А.С. Макаренко" - 1, нагрудний знак "Василь Сухомлинський" - 1, медаль "За заслуги перед Прикарпаттям" - 1.

У ліцеї навчаються 303 учні.

Провідна педагогічна ідея: формування інтелектуальної високодуховної особистості з позитивною мотиваційною спрямованістю, з потребою у досягненні успіхів, здатної адаптуватися до життя в суспільстві.

Мета діяльності ліцею: створення сприятливого освітнього середовища та оптимальних можливостей для творчого розвитку обдарованої дитини, забезпечення кожній дитячій особистості умов для саморозвитку, самовизначення й самореалізації.

Учні широко залучаються до науково-дослідницької роботи, зокрема з української літератури, історії, біології, фізики, географії, психології, до участі в роботі МАН, у предметних олімпіадах, оглядах, конкурсах, де показують свої знання та мають високі досягнення.