Матеріально-технічне забезпечення школи включає:

· навчальні корпуси - 2:

- початкова школа – 1;

- основна і старша – 1.

· комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в школі обладнано:

· кабінети української мови та літератури – 2,

• склад – 2,
  • холодильні камери – 3,
  • музеї – 2.

Класні кімнати обладнані меблями, які підібрані відповідно віковим та фізіологічним особливостям учнів, в тому числі одномісними партами для учнів 2-3 класів (НУШ).

Всі класні кімнати оформлені згідно з сучасними вимогами для викладання предметів.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в кабінетах встановлено та використовуються:

• телевізори -3 ,
  • інтерактивнаповерхня з мультимедійними проекторами -4 ,
  • мультимедійні проектори - 7;
  • ноутбуки -12 ,
  • принтери -7,
  • комп'ютери -24 ,
  • ламінатори -1 .

На даний час школа має достатню навчально-матеріальну базу для здобуття якісної повної загальної середньої освіти.

З метою покращення матеріально-технічної бази заплановані наступні заходи протягом 2021-2023 р.р.:

· придбання обладнання на харчоблок,

· придбання інформаційно-технічного забезпечення (мультимедійне обладнання, принтери),

· придбання меблів (комплект меблів-трансформерів – 3 комплекти, книжкові шафи, стінки для кабінетів),

· заміна вікон у бібліотеці,

· укладання бруківки на шкільному подвір’ї,

· ремонт дахової покрівлі на 2-х корпусах,

· ремонт фасаду головного корпусу,

· заміна пічного опалення на автономне у спальному корпусі (хлопці),

· встановлення системи пожежогасіння у спальних корпусах (першочергово) та навчальних кабінетах.

Зміцнення матеріально-технічної бази ліцею – це одне з найголовніших питань функціонування освітнього закладу. Від цього залежить і якісний навчально-виховний процес, здоров’я учнів та вчителів, санітарно-гігієнічний стан приміщень та дотримання правил техніки безпеки. З цією метою в навчальному закладі проводяться ремонти кабінетів, класних кімнат, спальних кімнат, санвузлів і душових, майстерні, спортзалу і інших приміщень.