"Ніч добра"

« Ніч добра » - мюзикл чи справжня казка?

13 грудня на території Будинку культури учнями Косівського ліцею імені І. А. Пелипейка було проведено благодійний мюзикл « Ніч добра » . Квитки на це чарівне дійство, організоване до дня Святого Миколая, були платними: всі кошти передали Яблунівському спеціалізованому закладу, дітки якого, на жаль, не відчувають батьківського тепла та любові.

Масштабний концерт відбувся під керівництвом педагога-організатора нашого ліцею Аксюк Наталії Михайлівни. Ця відповідальна та наполеглива людина зробила дуже багато для того, щоб це казкове свято набуло ноток вишуканості, яскравості та оригінальності. Актори, спецефекти, безліч декорацій – все надавало реальності зимовій пригоді маленького хлопчика, який не вірив у диво, під чарами могутньої Маліфісенти.

Зал був повен зацікавлених ишколярів, вчителів та батьків.

Ми, члени батьківського комітету, щиро дякуємо за такий повчальний вечір нашим діткам та педагогу-організатору. Вкотре переконалися, що творити добро слід незалежно від віку, зовнішності чи статусу…

Батьківський комітет Косівського ліцею імені І. А. Пелипейка

Галерея "Ніч Добра"