День Героїв

Готуючись до відзначення Дня Героїв, учні Косівського ліцею імені Ігоря Пелипейка, взяли участь у ряді заходів та провели екскурсії до пам’ятників та визначних місць у Косові. Ліцеїсти прибрали територію біля них, поклали квіти, виявивши шану до героїв, які віддали свої життя за волю за незалежність рідного краю.У цей день квіти були покладені семикласниками до мемориальної дошки жертвам НКВД ( на території ліцею), восьмикласниками – до пам’ятника борцям за волю України ( вулиця Бандери), девятикласниками - до пам’ятного хреста (по вулиця Кобилянської). А десятикласники прибрали територію біля пам’ятного знака з написом “ Пам’яті Михайла Горбового”, що встановлено по вулиці Стефаника, що під Міською горою . Також було покладено квіти до меморіальної дошки, що є на будинку, у якому проживав М. Горбовий. Учні не лише виявляли свою шану героям, але поповнили свої знання, новими відомостями з історії Косова та внесли свій вклад в облагородження території рідного міста.

Галерея "День Героїв"