Незабутня подорож до Кам'янець - Подільського

Справді чудовою і незабутньою стала екскурсійна поїздка шестикласників Косівського ліцею ім. І. Пелипейка із класним керівником, вихователями та батьками, яка відбулася 9 травня цього року. Учні відвідали старовинне місто Кам'янець - Подільський, зокрема були у римо - католицькому костьолі ім. Петра і Павла, музеї мініатюр "Замки України", милувалися красою Лебединого озера і зробили багато світлин біля визначних місць цього чудового туристичного центру України.

З історією своєї країни ліцеїсти ознайомилися і в Хотинській фортеці, а тюльпанове поле у Мамаївцях зачарувало всіх весняною красою розквітлих квітів.

Батьківський комітет, вихователі та класний керівник не тільки подарували дітям чудову поїздку, а й організували сюрприз - незабутній пікнік у лісі та привітання із Днем матері усіх присутніх матерів.

Ця поїздка не лише збагатила шестикласників інтелектуально, але і здружила їх, допомагла батькам краще зрозуміти своїх дітей, наповнити душу незабутніми враженнями та емоціями.

Галерея "Подорож До Кам'янець - Подільського"