Цікава зустріч

16 листопада 2017 року в початковій школі побували гості. Це працівники НПП «Гуцульщина».

Учні 1 і 2 класу мали змогу переглянути презентацію «Осінні зміни в природі». Діти ознайомилися з цікавими фактами з життя живих організмів в осінній період, їх підготовку до зими. Пізнавальною для дітей була розповідь Олесі Миколаївни Шевчик, заступника начальника відділу екологічної освіти НПП «Гуцульщина». У ході перегляду презентації діти задавали багато питань, жодне з яких не залишилось без відповіді.

Підсумувавши почуте і побачене, діти виготовили аплікацію з природного матеріалу за підготовленими Олесею Миколаївною шаблонами. Треба було побачити зосереджені обличчя діток, старанність і наполегливість. Всі виконали роботу і в подарунок одержали книжечки-розмальовки, позитивні емоції , приємні враження.

/Files/images/1.gif

/Files/images/2.gif