За 2012-2016 роки 146 учнів стали переможцями ІІ етапу предметних олімпіад, 17 гімназистів здобули перемогу в ІІІ етапі, а 2 учні стали призерами ІV етапу. У конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН на обласному рівні перемогу здобули 4 учні, на Всеукраїнському рівні – 2 учні. Переможцями ІІІ етапу конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика стали 4 учні. Шкурган Анастасія, учениця 6(10) класу (вчитель Сеняк В.М.), у 2016 році зайняла І місце в ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка і ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури. Вона є гордістю гімназії. Упродовж останніх років навчальний заклад посідає друге місце серед шкіл району за підсумками Всеукраїнських олімпіад з базових предметів. Гімназисти щороку беруть участь у Регіональному зльоті обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, 34 учні стали його переможцями та призерами.

Навчальний процес проводиться на засадах національного й загальнолюдського, щоб кожний гімназист утвердив себе не лише громадянином України, а й активним творцем світової цивілізації. Учні мають можливість проявити задатки та обдарування через гурткову та студійну роботу (з художньої самодіяльності, у мистецькій світлиці, гімназійній літературній «Ватрі», музеях вишивки та Ігоря Пелипейка). У 2012 році Олег Лаюк здобув ІІІ місце в обласному гуманітарному конкурсі УМАКО «Сузір’я», а в 2013 році став переможцем районного конкурсу «Лідер ХХІ століття» в номінації «Інтелектуал року». Оволодівати правовими знаннями – вимога часу. У 2013-2014 н.р. проект «Модель системи правовиховної роботи» (автор Павлик Г.В., заступник директора з виховної роботи) в обласному конкурсі зайняв І місце. А в 2015-2016 н.р. проект «Модель учнівського самоврядування» (автор Аксюк Н.М., педагог-організатор) здобув І місце в районному конкурсі.

З часу заснування гімназії випущено 531 учень, з них 439 (понад 80%) стали студентами вищих навчальних закладів, більшість навчається у престижних національних університетах, деякі продовжують навчання за кордоном, зокрема в Польщі, Чехії.

Випускники, якими пишається школа

Корпанюк М. - доктор філологічних наук, професор літературних кафедр Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г.Сковороди, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

Близнюк М. – поет, лауреат районної літературної премії ім. М.Павлика.

Мисюк І. – член Національної спілки журналістів України, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. Ірчана.

Глібчук В. працює у видавництві Прикарпатського університету.

Боднарук М. – кандидат історичних наук.

Мицканюк М. – редактор журналу «Пенсіонер України».

Флікян С. – працювала на телеканалі в Чернівцях, кореспондентом «Молодого буковинця», а зараз - сценарист передачі «Майстер-шеф» на СТБ.

Лаюк М. – аспірант Києво-Могилянської академії. Мирослав – поет. У свої 24 роки він переможець премії конкурсу видавництва «Смолоскип», лауреат Міжнародної премії ім. О.Гончара, премії «ЛітАкцент року» та «Коронація слова», має Гран-прі «Молодої республіки поетів».