/Files/images/DSC_0226.JPG

Кафедру очолює Бієвська Любов Богданівна. До складу кафедри входять: Волинюк Ольга Дмитрівна, Чайковська Зоряна Юріївна, Бович Оксана Михайлівна, Барчук Лілія Вікторівна.

Вчителі іноземних мов Косівського ліцею імені Ігоря Пелипейка активно впроваджують інноваційні технології навчання, вдосконалюють комунікативну компетентність учнів, розвиваючи творчість та загальнонавчальні компетентності. Ліцеїсти є постійними призерами, переможцями олімпіад та конкурсів з іноземних мов.

Науково - методична проблема кафедри:

'' Професійна майстерність вчителя іноземної мови як важлива складова розвитку сучасної школи та формування компетентно - успішного випускника''

Науково - методичні матеріали