Дистанційне навчання

НАКАЗ!!! Про організацію роботи Косівського ліцею ім. І. Пелипейка у зв'язку із запровадженням додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів

Kосівська Міська рада

Косівського району івано-франківської області

Косівський ЛІЦЕЙ ІМЕНІ іГОРЯ ПЕЛИПЕЙКА

КОСІВСЬКОЇ Міської ради Косівського району ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

25.02.2021 м. Косів № 10-к

Про організацію роботи

Косівського ліцею ім. І. Пелипейка

у зв’язку із запровадженням додаткових

протиепідемічних обмежувальних заходів

На виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 лютого 2021 року протокол № 6, листа департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 25.02.2021 № 226/01-14/02.1, у зв’язку із запровадженням додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19 та вжиттям заходів, направлених на стабілізацію епідемічної ситуації, наказу відділу освіти Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області від 25.02.2021 року №14 «Про організацію роботи закладів освіти у зв’язку із запровадженням додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів»

НАКАЗУЮ:

1. Організувати з 26 лютого на період дії додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів освітній процес у ліцеї з використанням технологій дистанційного навчання.

2. Адміністрації ліцею:

- продовжити щоденне інформування відділу освіти про стан захворюваності учнів, педагогів та працівників на COVID-19;

- на період дії додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів встановити за потреби гнучкий режим робочого часу для різних категорій працівників, а також дистанційну (надомну) роботу відповідно до статті 60 Кодексу законів про працю України;

- забезпечити економне функціонування систем газо-, водо-, енергопостачання;

- звернутися до керівництва ПФ «Тепловик» з проханням переходу на економний режим роботи у зв’язку з відсутністю учнів.

3. Сторожам (Бовичу В. Д., Вовчаку Р. М., Михайлюку В. М.) забезпечити охорону приміщень ліцею в нічний час.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею В. П. Барчук

Навчальний процес проводиться на платформі G-Suit,Google.

Детальніше за посиланням